Tasuta näohoolduses!?

Hei,Hei!


Talvel mingi aeg helistati mulle ilusalongist Royal Grace ja uuriti ,et kas soovin tulla tasuta näohooldusesse?Tol hetkel polnud mul võimalik ja asi jäi katki.Nüüd aprillis helistati uuesti ja kuna olin Tallinnas,olin nõus.Saadeti veel juhised ka kuidas sinna saada jne.Olin jube skeptiline selle suhtes.Ma pole varem kuskil sellises kohas käinud ja kui see veel tasuta ka on ,siis tundus eriti kahtlane.Olin 100% kindel,et nad määrivad mulle midagi pähe ja kuna ma ei suuda kunagi ei öelda,siis asi ei soosinud tulla hea.

Igatahes seadsin oma sammud järgmine hommik Ahtri 8 poole teele,asus ta WTC hoone teisel korrusel.Sinna jõudes pidin täitma pisikese ankeedi ja paluti oodata.
Istusin seal lillakas/hõbedases avatud ooteruumis koos hulga keskealiste vene naistega mingi 5 min kui keegi kuskilt hüüdis "Jaanika". Mind juhatati väiksesse tuppa.Seal olev kena neiu palus istet võtta ja hakkas rääkima ja palus mul rääkida,et mida ma oma näonahast arvan et mis täna teoksil ja miks ma üldse seal olen.Kokkuvõttes oli tegemist mingi peene näohooldusprotseduuri paketiga mis maksis kõigest 1400 € millegagi.Täna olevat lihtsalt nagu proov,et kas mulle need tooted sobivad ja et kas tahan käima hakata jne.Tol hetkel kui ma seda hinda nägin,mõtlein ,et oh jummel,see hetk on käes,mulle hakatakse seda pähe määrima ja et ma olen õhtal omadega!:)
Ütlesin,siis ,et ma ei anna madalapalgalise mõõtugi välja ja ka parema olukorra juures ei suudaks ma seda paketti omale lubada!.Neiu ei lasknud ennast sellest lausest häirida ja jätkas toodete tutvustamist.Mõtlesin,et ta ei anna alla ja leiab  mingi põhjuse ,et miks mul on seda hooldust ikkagi vaja!

Pärast 15 min jutlust,asus ta neid toooteid mu nahal ka katsetama ja selle juurde ta loomulikult aina vatras,et miks need ikka nii head on jne.Ainuke asi mis ma selle kiirhoolduse juures targemaks sain oli see,et ma ei tohiks kasutada teravat koorijat oma näol,pidavat halb olema,kuna mul poorid on liiga suured vms.

Ta kasutas vist 5 erinevat toodet mu nahal ja ainuke mis mulle nagu muljet avaldas või meelde jäi oli nende mingi pärli osakestega näomask.See oli kuidagi eriti tihke,värskendav ja lõhnas arbuusi järele.Vot seda oleks küll tahtnud osta aga kus sa sellega,eraldi ju ei saanud.
Igatahes pärast hoolduse lõppu,pidin täitma veel mingi küsitluse ja veelkord uuriti et kas ikka olen nõus hoolduses osalema? Vastasin endiselt eitavalt ja olin endiselt kindel ,et siit ma ei pääse ennem kui ma olen seal hoolduses kirjas,mõtlesin juba kust ma selle räha välja  võlun..
Neiu  luges ankeedi läbi ,naeratas ja küsis et kas olen kindel?  Vastasin ,et jaa ja tema naeratas ja tõusis ja lausus ,et tänan Teid,saadan välja ?

 Ma olin nii kohkunud mõtlesin ,et misasja!? Ongi kõik või? Pääsesin puhtalt?
Aga pärast nägu katsudes oli küll nahk mõnusalt pehme ja värske:) 
Alles järgmisel hommikul avastasin nahalt väiksed kergelt sügelevad punnid.Minu õnneks olid need järgmiseks hommikuks kadunud ja pidin tõdema ,et kallis pole alati parem ja jään oma 5 € Oriflame näopesugeeli juurde.

Hiljem järelemõeldes mõtlesin ,et oleksin pidanud küsima,et kui paljud on nõus seda paketti siis soetama ja need vene memmed kes seal ooteruumis olid,nägid küll sellised välja et nad oleksin olnud nõus kasvõi kiirlaenu võtma,et omale seda hooldust saada😃😃

No comments:

Post a Comment