December favourites!

Hei Hei!
The first thing that i have been loving this month is this Avon Dazzling Xmas Glitz shower gel.I got it last year and started using this october and i love it! It has the best christmassy sent ever.Spicey and sweet and the best part is that it sticks with you even after the shower:)

Esimene asi mida ma see kuu armastan on see Avoni jõululõhnaline dušigeel.Sain selle eelmine aasta ja kasutusele võtsin alles nüüd ja see lõhn mis sealt pudelist välja tuleb on nii hea! Lõhnab täpselt nagu jõulud ja glögi! Selline vürtsikas ja natuke magus ja parim on veel see,et see lõhn jääb nahale ka pärast kuivatamist:)

Next thing is this Oriflame hand cream with vanilla and pomegranate.It smells so good and it leaves my hands soft and well moisted.It also absorbs quickly.

Järgmine asi listis on Oriflame vanilje ja granaatõunaga kätekreem.Väga viis kreem.Imendub kiiresti,lõhnab hästi,käed jäävad pehmed ja niisutatud.


Well,i am not a very big fan of hairsprays.Because i hate how they make my hair feel all sticky and super hard. I have thrown so many away and i think in summer i needed one and i just grabbed some random bottle on the shelf.And i fell in love! Garnier Fructis Extreme hold hairspray has been my bestie ever since.It has very pleasant smell that doesn't bother me at all.It doesn't have that super hard texture,it kinda softens and it still holds my hair in one place and hair is flexible even the next day..Plus,i can brush it off easily.And it is not sticky!:)

Minu üheks suurimaks lemmikuks on see Garnier Fructise juukselakk.Ma pole kunagi olnud suur laki sõber,kuna ma vihkan seda jubedat tugevat lõhna,kleepumist alguses ja seda kui kõvaks ja raskeks juuksed jäävad ja väljakammimisest pole mõtet üldse rääkidagi.Mingi hetk suvel oli mul häda korras lakki vaja ja ma lihtsalt täiesti lampi haarasin suvalise pudeli riiulilt ja sündis ime:) Antud lakil on meeldiv lõhn-selline nagu lakkidel ikka aga vähe leebem ja peamine on see,et see ei jää mind päeva jooksul häirima.Lisaks on ta ülikerge tekstuuriga,ta ei jäta juukseid ülikangeks,vaid lakk nagu imenduks juustesse ,jättes nad kergelt pehmeks ,aga samas on nagu katsudes ikka aru saada,et midagi on peas.Ei mingit kleepumist ja kuivab kiiresti ja väljakammimine on lihtne nagu 1 2 3! Soeng püsib peas terve päeva valatult:)

Oriflame has a new perfume called Possess and i am obsessed with it! At first i didn't like it because it was so strong and reminded me of something that old ladys would wear but the strong scent faded away at one point and then it smelled really good.I have gotten so many compliments and then at the other hand, people are like what the hell is that smell that you are wearing?? Also i like the bottle a lot.

Oriflame tuli välja uue parfüümiga " Possess" ja alguses mulle see kohe kuidagi ei meeldinud,sest lõhnas nagu midagi mida ainult memmed kannaksid,aga kui ma olin terve päev sellega ringi lipanud,siis mingi hetk see tugev lõhn hajus ja jäi selline meeldivat mõnus lõhn järgi.Olen palju komplimente saanud ja samas osad jälle kergitavad kulmu ja küsivad et mis kuradi jube lõhn sul peal on? :) Lisaks on pudel ka veel huvitava välimusega:)

Last but not least is this Oriflame foot cream with winter berries. I love the scent of that cream.To me it remindes me of spicey fruit tea or something.It makes me feet so soft and nice:) 

Viimane asi on see Oriflame jalakreem talviste marjadega.Meenutab lõhnalt nagu vürtsikat puuvilja teed.Jätab jalakesed super pehmeks ja siidiseks.:)
No comments:

Post a Comment