Review: Oriflame "The One " nail polish " Strawberry cream"A while ago,Oriflame came out with a new line ,called The One. I was so excited when i saw that on part of that collection had nail polishes and in so many different colours-15 total and 5 more to come.Honestly ,i was struggling which shade should i choose?! Finally i ordered this beautiful pink shade called " Strawberry cream".

Mõni aeg tagasi tuli Oriflame'l välja uus kollektsioon " The One". Üks osa sellest sarjast olid uued küünelakid- 15 uut värvi ja peagi lisandub veel 5. Ütleme ausalt ,et mul oli täitsa raske valida millist ma tahan.Lõpuks otsustasin selle ilusa heleroosa tooni kasuks.The brush is extremly wide and long.The texture unfortenaltly to me is too liquidy.Because the brush is so wide,the polish runs into your cuticles.One coat is not enough,two is okey. I personally don't like the final result,too messy.It stayed on couple of days,before it started to chip,so at least that's good.

Pintsel on äärmiselt lai ja pika varrega,teeb peale kandmise lihtsamaks,võrreldes eelmiste lakkidega mis ma tellinud olen.Koostiselt on lakk aga minu jaoks liigagi vedel.Kuna pintsel on lai siis see vedel lakk voolab küüntel maha otse äärtesse.Milline segadus! Ühest kihist pole kasu,kaks juba on täitsa okei.Minule isiklikult ei meeldi tulemus.Küüne nahad ei saanud piisavalt puhtaks ja mõnel sõrmel tekkisid õhumullid.Peal püsis mingi 3 päeva,ennem kui kooruma hakkas ja no tegelikult see kolm päeva on täitsa hea tulemus minu puhul.
The 5 new shades are now available and i really like the blue and the green colour.Maybe i risk and order them:)

5 uut tooni on nüüd kataloogis saadaval,hinnaga 4.29. Mulle eriti meeldib see sinine ja see roheline aga ma ei teagi kohe kas tellida või mitte? Äkki on sama vedel? Äkki mitte?


Have you tried those polishes already?
On keegi veel proovinud? Kuidas oli?

No comments:

Post a Comment