Review: Zen fresh bodyscrub


This bodyscrub caught my eye with it's bright and huge tube.There is 500g of product inside and it's heavy!:) This isn't your typical scrub.First it's the smell-it is so so so good! So fresh and strong. I can't get enought for it!:) The colour is very light  lime green and the texture is something that i have never seen before.It melts in your hands and there is no particules what so ever.It is like snow.Fluffy and soft:)

Antud kehakoorija püüdis mu pilku Koduekstras ja hetkel kusjuures on ta soodukaga.Vist on 3€ kui ma ei eksi.Igatahes jäi mulle silma see potsik.Nii suur ja  kirgas.Toodet sees lausa 500g!:) Tegu pole tavalise koorijaga,vähemalt mina pole ennem sellist näinud.Esiteks lõhn on nagu fantastiliselt hea-tugev värske lõhn,samas ka natuke magus. Värvus on hästi hele laimiroheline ja tekstuur on nagu lumi! Vähemalt see on esimene asi mis mul pähe tuleb.Ei mingeid terakesi,on kohev ja pehme:)It doesn't feel hard on your skin and it leaves it super soft and the best part is that the smell is still there after you dryed yourself up.I really love this stuff.)

Kuna ta ei sisalda terakesi on ta koorimise käigus õrn ja jätab naha super pehmeks ja mis kõige parem-lõhn jääb alles isegi peale kuivatamist:) Väga viis toode igatahes!:)

2 comments: