Review: E.L.F eyebrow stencil kit// after&before


I ordered this set on E-bay and for me it cost less then 5€ and it came in quite quickly.It contains 4 shapes: Soft arch; Strucktured arch; Curved arch and Full arch.The actual stencils are plastic but because they don't show up in the photo correctly i used the paper ones for example.

Tellisin E-bayst endale kulmušabloonide komplekti ja maksma läks vähem kui 5€ ja tuli päris kiiresti kohale. Pakis on 4 erinevat kuju. Šabloonid ise on läbipaistvad ja plastikust ja kuna nad pildile ei taha jääda,kasutasin paberist näidiseid ka.


I chose curved arch stencil and before i had actually no idea how bad my eyebrows looked.My rutine was easy-little pit of colour into the brows and that was it.I have never liked plucking and sometimes i just cutted a little but that was it.Stencil is slightly sticky and to get better result you have to use your finger to hold it.I used my Oriflame browkit.

Ma valisin endale "curved arch" šablooni ja ennem seda mul polnud aimugi kui hullus olukorras mu kulmud tegelikult on.Minu rutiin nägi ette ,et natuke värvi peale ,et tooni ühtustada ja kogu moos.Mulle poleg kunagi kitkumine meeldinud ja vahest arva ma natuke lõikasin ja sellega ka asi piirdus.Šabloon kleepus kergelt nahale ja parema tulemuse saamiseks pidi ikka näppudega kinni hoidma.Kasutasin oma Oriflame kulmukomplekti ja joonistasin soovitud piirjooned.


It took me almost 2 hrs to get both brows done.I was in tears and i plucked and plucked and cut and finally got almost the shape that i wanted.I lost a lot of hair and on one brow even more that i should and it was so hard to get the other brow to look the same.But i am pleased with the result and the kit and in the future defenetly i 'll take better care of my brows:)

Mul läks ligi kaks tundi et mõlemad kulmud korda saada.Ma kitkusin ja kitkusin ja trimmisin nii et pisarad silmis ja lõpuks sain enam vähem soovitud kuju.Ühe puhul sattusin natuke rohkem hoogu ja karvu jäi vähem kui teisel ja üldse oli raske saada neid mõlemaid ühesuguseks.Aga muidu jäin tulemuse ja komplektiga rahule ja edasipidi hoian oma kulmud kontrolli all:)
No comments:

Post a Comment