February empties!


Garnier Fresh Essentials cleansing wipes- I loved thoses wipes! They where super moist,smell was amazing and it left my skin really fresh,clean and soft.So far the best cleansing wipes that i have used!:)

Siiani parimad niisked salvakad mida olen kasutanud! Super niisked,lõhn fantastiline ja jättis naha hästi puhtaks ja värskeks!:) Soovitan!

Clean & Clear Morning Energy daily facial scrub- My options on my local store has come to an end,so i had to pick something to wash my face and i grab this one.It is for oily skin.It mattifies your skin and unfortenetly i can't tell if it's true because my skin isn't oily.It has a fresh scent and quite large and noticeable scrub particules.It did clean my face and didn't dry it out.

Minu valikud näopuhastus osakonnas kohalikus poes hakkavad otsa saama ja pidin midagi valima ja võtsin siis selle milleks osutus rasusele nahale mõedud toode.Lubab pärast pesu näo matiks muuta.Kuna mul pole rasune nahk siis ma ei oska öelda kas see ka tõele vastab.Lõhn on värske ja koorivad osakesed on päris suured ja tiba valusad isegi.Tegi näo puhtaks ja ei jätnud kiskuvaks.

T-Zone nose pore stripes-  I loved those stripes!:) The first one that i used i was amazed-there was like a forest sticking out of the tape! It cleaned up the nose area so well.Also there are available face area sripes that you can use on your forhead or on your chin.

Mulle nii meeldisid need plaastrid!:) Esimene mille ära kasutasin,sealt tuli nähtavale  metsakene! Jõhker kuidas mingid tegelased lihtsalt püsti seisid seal peal ja neid oli ikka väääääääga palju.Igatages on mu nina ümbrus nüüd ilusasti kenasti puhas ja kavatsen ka ära proovida näole mõeldud plaastrid mida saab lõual ja otsaees kasutada.


Yves Rocher Grenade shower gel-The only thing that bothered me was the cap-It was so hard to open it and i almost broke my nails everytime i tried to do that.Otherwise the smell was good and it was like any other shower gel.

Ainuke asi mis mind häiris selle toote puhul oli kork-No jumal ,niimoodi ikka kinni pandud et jumala eest lahti ei saaks.Pidin igakord oma küüned ära murdma..Muidu lõhnas hästi ja oli nagu igateinegi dušigeel mida kasutanud olen.

Yves Rocher rasberry shower gel- It had light rasberry scent to it and i have nothing else to say about that product.

Nõrga vaarika lõhnaga ja rohkemat mitte midagi.

Garnier Fructis blond brilliance shampoo- I hate when my shampoo ends before the conditioner!.But other than that it was quite ok shampoo,smelled good and gave  nice shine to my hair.

Ma nii vihkan seda kui šampoon saab ennem otsa kui palsam! Aga muidu oli tegu täitsa okei tootega,lõhnas hästi ja andis ilusa sära juustele.


Acne attack cream- I think the name of the product is riddicilous! :) But i liked the product.It made huge different to my acne problems and thanks to that my skin is clear( thank god for that).

Minu arust kreemi nimi kõlab täitsa jubedalt! :) Aga toimib suurepäraselt ja tänu sellele sain ma oma aknest lahti!:) Aega läks nii mingi kolm kuud aga asja sai:)

Oriflame face primer- This was my third tube and i am so over this.It was a good product but i have to try something new.

See oli mu kolmas tuup ja mulle aitab! Muidu oli hea toode.

Oriflame Studio Artist concealer- Nice product.Coverage is decent and looks natural.

Igati hea peitekreem.Kattis päris hästi ja jättis loomuliku tulemuse.Soetasin juba isegi teise tuubi:)

Oriflame lip sample- The problem about those samples are that there have no names.It is Power shine lipstick but i have no idea what shade it is.It looked pink but on lips it looked violet so i don't know but the colour was nice and really shiney:) Dried my lips pretty badly tough!

Viga nende testritega on see et pole mingeid nime ega tooni .Mingi number põhjas on aga see ei klapi toote numbriga.Hullu läike põhjal ja mälu järgi tean et tegu oli Power shine huulepulgaga.Muidu värv oli roosa aga huultel jäi lilla..imelik! Läige ja värv olid ilusad aga kuivatas huuli kohutavalt!

Maybelline SuperStay Better Skin foundation sample- The shade that i had, //30 sand// was way to dark for me.And i can't tell more about it because i took it off the minute i saw that it was too dark.Also i can't remember how the blending was,because i know that a lot of people have drouble in that department.

Toon //30 sand// oli minu jaoks liiga tume.Võtsin kiirelt maha ja ei oska tänu sellele ka rohkemat midagi öelda ja samuti ei mäleta ma ka enam kuidas seda peale kanda oli,sest tean et paljudel on selle koha pealt probleeme.


Giveaway end just in 2 days.Link over HERE
Kingiloos lõppeb juba kahe päeva pärast.Link asub SIIN

3 comments:

 1. Kust neid plaastreid saaks osta? Ja väga lahe blogi. Avastasin selle ja jäin kogematta 2 tunniks lugema :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. :))) Aitähhh!!:))) Mina ostsin enda omad Tallinna Kaubamajast ja samuti olen neid ka Prismades näinud:)

   Delete
 2. Love what you're doing here guys, keep it up!.. CBD Skin Care

  ReplyDelete