July empties!


Garnier Pure Active anti -spot wash with vegetable charcoal-At first i didn't like it that much ,but over the time my face got use to it and didn't feel that weird rubber feeling anymore.And it cleaned my face well, so at the end of the day i might buy it again :)
Alguses see toode mulle eriti ei meeldinud, aga ajapikku mu nahk harjus sellega ja polnud seda kiskuvat kummist tunnet enam nii palju.Lisaks puhastas ta korralikult ja ostaks tulevikus isegi veel:)
Lumene radiance day cream- This was my second tube of this cream so no need to discuss that anymore.
Oli see mu teine topsik seda kreemi ja olen juba päris palju sellest kreemist jahunud,seega pikemalt sellel enam ei peatuks.
Oriflame perfecting face primer-Really nice primer.Did it's job well and u can read the full review over HERE
Väga hea toode ja ei oskagi enam kuidagi ilma selleta olla:) Pikem ülevaade SIIN


Huggies baby wipes-The wipes were promising-took the make-up off really good and didn't left any sticky feeling, but then out of now where ,i got a really bad reaction-my eyelids swallowed up,they got red/purple ,itchy,flakie and it was just horrible.I stoped using them on my eyes and the situation got back to normal.Defenetly keep my hands away from them for sure!
Alguses olid need salvakad palju t6otavad-eemaldasid meigi korralikult ja ei jätnud nägu kiskuma ega kleepuma.Kuid siis täiesti lampi ,tekkis mul mingi allergiline reaktsioon v6i midagi, sest mu silmalaud läksid täiesti paiste,nad olid punakat/lillakat tooni,sügelesid ja kestendasid! Niipea kui l6petasin kasutamise,olukord paranes.Neid ma igatahes enam ei osta!
Garnier Moisture Match cream- I really liked that sample.My face was fresh and it smelled good.Thinking of buying the full size bottle,because i am kinda tired of my Lumene day cream already.
Mulle väga meeldis antud näidis,nägu jäi m6nusalt värske ja l6hn oli ka veel imehea:) M6tlesin,et peaks selle täissuuruses hankima kuna olen oma Lumene kreemist juba kergelt ära tüdinenud.
Lumene Lab age correcting serum-It was pretty ok sample.It smelled good and my face was smoother instantly:)
Täitsa okei kreem oli,l6hnas hästi ja nahk oli kohe peale esimest kasutuskorda siledam ja pehmem:)


Mud pac anti stress face mask-I didn't like it.Usually i am a big fan of dead sea and clay masks but this one didn't wow me at all.It was too liquidy and there was no result after.
Muidu olen ma suur savimaskide fänn aga antud mask ei hämmastanud mind ültse.Liiga vedel ja tulemust polnud kuskil näha.Enam kindlasti ei ostaks.
Mud pac anti stress sauna mask-I loved it!:)) It was pink,it headed up so nicely and my skin was fresh and nice.I really loved when it headed up,it was so good!:)
Ohh kuidas mulle see mask meeldis:) Ta oli esiteks roosa ja soenes kokkupuutes nahaga! Nägu jäi värske ja puhas:) Mulle nii meeldis kui ta nahal soojenema hakkas,nii m6nus tunne oli!:) Kindlasti ostan veel!:)


Batiste dry shampoo
Garbier Fructis Goodbye damage shampoo- I really like the shamoo and defenetly did it's job well by repairing the hair:)
Väga hea šhampoon oli ja kahtlemata tegi oma tööd hästi, juuksed olid silmnähtavalt tervemad ja tugevamad:)


Lirene anticellulite cleansing massage peel-I just don't have enough words to discribe how much i loved this product.The particules were so massive and gentle at the same time and skin was so soft and smooth after.Absolutely love it!!:) Full review over Here
Mul lihtsalt ei jätku s6nu kirjeldamaks kui väga ma seda toodet armastan! Need graanulid on nii suured ja samas ka hellad.Nahk jäi nii sile ja pehme.Pikem ülevaade Siin


1 comment:

  1. Microgaming places of work are located on the small island Isle of Man, however the firm is fairly massive. Microgaming certainly one of 우리카지노 the|is amongst the|is likely certainly one of the} greatest world suppliers of casino games to operators, actually including slots. It mostly companions with main brands to deliver a portfolio of slot games to Mobile and Desktop. When this game invades your heart, you’ll welcome it and never wish to let go!

    ReplyDelete