Monday, May 8, 2017

Tühjad tuubid: Jaanuar-aprill

Hei,Hei!



It´s Skin teepuuõliga näomask-Tegemist oli selle riide materjalist maskiga.Jube märg oli.Lisaks sellele ka ülisuur,pidevalt libises just see nina alune osa huultele ja suht ebamugav oli.Mitte midagi erilist ei teinud ja pärast ei olnud suht midagi muutunud ka nahal ,seega suht mittevajalik toode.

Oriflame Essentials näokreem- Kasutasin seda kehakreemina.Kunagi olen proovinud sama sarja näomaski ja see mulle meeldis aga antud kreem mitte.Lõhnas ta kuidagi jube keemiliselt ja võltsilt.Aga naha niisutas ära.

Avon MagiX peitekreem-Mulle see peitekas meeldis.Kattis tumedad silmaalused ja muud ebaühtlused ära ja jäi loomulik.


Dove dušikreem- Nagu ikka leiab alati minu tühja koli hulgast mõne Dove toote.Antud dušikreem pesi ja vahutas korralikult ja nagu alati lõhnavad kõik Dove tooted imeliselt.

Nivea kehakreem- Mind jättis nagu ükskõikseks see kreem.Ta jah lõhnas ja niisutas aga polnud siiski mitte midagi erilist.

Stenders kehaõli ja kehakoorija-Pikema ülevaate leiad SIIT

Avon Naturals kehakreem- Mulle üldse ei meeldinud! Tellides ma ei teadnud ja võibolla ei lugenud põhjalikult aga see kreem sätendab.Okei,see sillerdus selleks aga see lõhn oli see nr 1 põhjus miks ma ei suutnud seda lõpuni kasutada.Hästi keemiline ja kuidagi vana ja selline plastiline. Vanillist ja vürtsist on asi igatahes väga kaugel.Lisaks tuubi ots on jube suur seega hästi palju toodet tuleb korraga välja ja kreem ise on veel siiruviiruline.


Avon kilemask kurgi ja teepuuõliga- Mulle meeldis.Hästi värske lõhnaga,nats kleepuv peale kandes aga kuivades tuleb kergelt ühes tükis ära.Nii mõnus!😃

Avon Royal Jelly mesilaspiimaga kätekreem- Mulle ei meeldinud.Kuidagi raske oli esiteks tuubist välja pigistada,imendus jube kaua ja lõhn oli ka kuidagi liiga imal või nii.

Dove DermaSpa kehaõli- Üks parimaid kehaõlisid mida ma kasutanud olen.Imendus kiirelt,ei kleepunud,ei olnud õline.Niisutas ja jättis naha super hästi lõhnama.Väga 5+ toode.

Green T lõhnavesi-Täpne koopia E.Ardeni Green Tea parfüümist.Ostsin ta kunagi niimuuseas Maximast 3€ .Loomulikult ei püsinud ta kaua peal aga niisama korraks värskenduseks sobis küll.

Garnier Moisture Matte päevakreem-Mulle väga meeldis.Hästi värske ja hoidis rasu kontrolli all.


Joico palsam blondidele juustele-Tegemist oli lilla palsamiga.Mulle meeldis.Paar postitust tagasi kirjutasin ka šampoonist.Kui aga liiga kauaks juustesse jätad,saad kergelt lillakad salgud.

Ice Cream šampoon-Oi kuidas mulle meeldis.Juba see lõhn oli fantastiline.Tegemist oli eriti katkistele ja kahjustatud juustele mõeldud tootega ja pärast pesu olid juuksed hoopiski paremas olukorras.Läikisid ja nägid terved välja.Nii mõnus❤❤

Neutral palsam juustele-Kunagi kirjutasin ka šampoonist mis mulle kohe üldse ei meeldinud.Palsam oli aga enam vähem aga siiski mitte midagi erilist ja suurt midagi ei teinud ka.



No comments:

Post a Comment